Díky okolnostem letošního jara jsme byli nuceni zrušit plánovaný 10. ročník LetFestu. Místo toho jsme narychlo naplánovali příměstské tábory pro děti ve věku 6 – 13 let se zaměřením na angličtinu a sport. Pokud jste starší a chcete se i tak zúčastnit, vyplňte registraci, napište svůj věk a můžete se stát našimi pomocníky. Více info na webové stránce City Campu ZDE

Zveme vás na skvělou akci do Pamětic už tuto neděli - 8.9.! Uskuteční se zde "Zemědělský den" s výstavou zeměděklské techniky a dalších skvělých aktivit nejen pro dospělé, ale i pro děti. Jsme moc rádi, že se pořadatelé rozhodli výtěžek z této akce věnovat našemu projektu "Fabrika pro ELIM". Takže, pokud máte volnou neděli, dorazte a potkáme se tam...

Projekt, který může změnit naše město. Projekt, který může inspirovat další místa v České republice... projekt, kterého se každý z vás může stát součástí. Na tento den jsme čekali 6 měsíců. Den, kdy odstartujeme nejodvážnější plán v historii ELIMu. Sníme o přebudování diskotéky Fabrika na prostory pro volnočasový klub Plán B, který v Letovicích funguje už 7 let.

Blíží se nám konec roku, velkým změnám v ELIMu však stále není konec! Další novinkou je návrat Marka Toula, který posledních 6 let pobýval v zahraničí, na dálku však vždy byl součástí ELIMu. Mnohokrát se účastnil organizace LetFestů a byl i u počátku klubu Plán B, kdy jsme ještě s partičkou 15 dětí pobíhali po hřišti nebo na přespávačkách po lese.

Po delší době je tu první přespávačka v tomto školním roce. Těšit se na můžete v pondělí 29.10. od 17:00 v Letovicích. Jelikož jsme změnili prostory, registrovat se může pouze 50 účastníků, tak neváhejte a přihlášku vyplňte ještě dnes. Končit budeme v úterý 30.10. v 9:00.

Po 12 letech od založení a po 8 letech aktivní činnosti (volnočasové kluby) měníme v Letovicích adresu. Do teď nám skvělé útočiště nabízely prostory Církve bratrské na ulici Okružní, od 12.10. máme hlavní základnu přímo v centru města, na adrese Českobratrská 5. ELIM najdete kousek za Albertem, po cestě k Penny - zelený nepřehlédnutelný starší dům.

Už během jara do našeho týmu polovedoucích přibylo několik nováčků, jen jsem o tom nestihli včas informovat. Jedná se o pomocníky z Boskovic - Elišku Špidlíkovou, Zuzanu Sušánkovou a Martina Sušila. Kromě nich se od května aktivně začali zapojovat další pomocníci - Veronika Kubíková, Eliška Veselá, Anežka Hladilová a bývalá zaměstnankyně ELIMu (nyní na mateřské dovolené) Marcela Kratochvílová.

Od 16. října začíná i angličtina pro dospělé (od 18 let). Výuka bude probíhat v Letovicích, vždy v úterý od 18:45 do 20:00. Výuka bude rozdělena na 2 pololetí (říjen - leden a únor - červen). Pokud máte zájem se výuky s Kendrou zúčastnit, vyplňte náš registrační formulář. Výuka probáhá formou konverzace a různých her a aktivit.