Patříte mezi ty, kteří trávili dětství u legendární stavebnice LEGO? Válí se vám tyhle barevné kostičky někde ve skříni, nebo na půdě a pochybujete o tom, že si s nimi bude ještě někdo někdy hrát? Pokud ano, nastala ideální příležitost poskytnout vaše LEGO na dobrý účel. V rámci našich Plán B klubů chceme LEGO používat na společné tvoření.

Dnes děti dávají přednost hraní her na počítačích, nebo mobilech, proto chceme zkusit maximálně podpořit hraní si s něčím reálným, tvořivým a LEGO je ideální prostředek. Je úplně jedno v jakém stavu vaše stavebnice máte - rozhodně si je vytřídíme, umyjeme, zrestaurujeme a použijeme. Omlouváme se, že vám nemůžeme za LEGO nic nabídnout, tedy myslím finančně, může vás však těšit, že se vaše hračky z dětství znovu dostanou mezi děti a věřte nám, že si jich budeme vážit. Může to tak být vaše forma "vánočního dárku" pro ELIM. Moc vás prosíme, poptejte se i svých přátel, čím víc LEGA se nám podaří sehnat, tím větší zábava nás čeká a samozřejmě se někdy můžete ke stavění přidat.

 

Jak LEGO darovat?

  • osobně (na klubech - Letovice, Boskovice)
  • poslat, pokud bydlíte daleko (poštovné případně uhradíme)
  • pro LEGO si přijedeme (po domluvě, když to nebude daleko)

 

Napiště nám zprávu na stránku ELIMu na facebooku, nebo na mobil 739 324 416 (Pavel Kratochvíl) nebo e-mail na pavel.kratochvil(at)oselim.net

 

Do kdy sbírka platí?

Ideálně nyní během listopadu a prosince, aby bylo LEGO třeba už na Vánoce dostupné. Další stavebnice však můžeme přidávat kdykoliv během roku.