Zveme vás na výročí 10 let od premiéry filmu "Hra o bláznech a lidech". Jedná se o prvotinu dnes už známého dokumentaristy Tomáše Kratochvíla, který tuto pohádku natočil převážně v Letovicích. Mezi herci se tehdy objevila většina členů divadelního spolku TotAm, který před 11 lety spoluzaložil ELIM v Letovicích.

Výroční promítání, posezení a popovídání s většinou hlavních herců bude v pátek 17.3. od 17:30 v naší klubovně. Po projekci pohádky bude následovat malé občerstvení a pro zájemce i velmi oblíbený "film o filmu". Akce se zúčastní i režisér filmu, který nám mimo jiné řekne na čem aktuálně pracuje a co chystá. Kdo navštěvujete náš festival LetFest, tak jistě víte o koho se jedná. Odkaz na film na ČSFD najdete ZDE.

 

 

 

Hra o bláznech a lidech

Janek je idealista. Jako pohádková postava odchází poznat svět a změnit ho k lepšímu. Nachází lásku a brání ji proti zlu. Pak ale pochopí, že všechno je možná jinak. Aby se vymotal ze zámku relativistického Šaška, bude muset najít určitá pravidla. Pravidla karetní hry.(ČSFD.cz)